Movies
Ratings
812
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ViceRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
WonderRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.5