Titles you rated
- I'm Dying SoonRated ★ 4.5
- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0- Live ShockRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.0
- Their Perfect DayRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5- Came To Me And Become A StarRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.0