Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0