Titles you rated
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0