Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.0