Series
Ratings
15
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0