Titles you rated
- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0