Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0