Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.5
Tinker TickerRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
BabeRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5