Titles you rated
- Take OffRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0