Movies
Ratings
24
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0