Movies
Ratings
184
MaggieRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
GloryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.0
The Poet and The BoyRated ★ 3.5