Titles you rated
TwilightRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
More Than BlueRated ★ 2.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0