Series
Ratings
27
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.0
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.5
Floor is Lava Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0