Movies
Ratings
670
A Simple FavorRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.5
North by NorthwestRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0