Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
A Wonderful MomentRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 1.0