Titles you rated
LavaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0