Titles you rated
MineRated ★ 3.0
Oh My BabyRated ★ 2.5
When the Devil Calls Your NameRated ★ 2.5
Catch The GhostRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.0
MemorialsRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Children of NobodyRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 3.0
A Man's StoryRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0