Titles you rated
CLEVATESSRated ★ 3.5
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Mechanical ArmsRated ★ 3.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- CODE:BREAKERRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 3.5