Movies
Ratings
142
My BrotherRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0