Movies
Ratings
104
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0