Movies
Ratings
160
The Blind SideRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 1.0
The Parent TrapRated ★ 1.0
October SkyRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0