Movies
Ratings
342
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 1.0
National TreasureRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0