Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0