Series
Ratings
83
히나마츠리Rated ★ 2.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.5
Handa-kunRated ★ 2.5
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 0.5- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 0.5
- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 2.5
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 5.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 1.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 3.5