Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0