Movies
Ratings
40
Man of SteelRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0