Movies
Ratings
421
1st KissRated ★ 5.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
All the Long NightsRated ★ 4.0
SomewhereRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5