Titles you rated
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Family's FormRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
Tokyo BachelorsRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Ex-Enthusiasts: MotoKare ManiaRated ★ 3.0
Hitori Kyanpu de Kutte NeruRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5