Movies
Ratings
178
PonyoRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5