Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 4.0
Fly to the SkyRated ★ 3.0- Just Before They DiedRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Ghost TheaterRated ★ 4.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0