Titles you rated
- Red NailsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0