Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5
Akame ga Kill!Rated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Kaina of the Great Snow SeaRated ★ 4.0