Movies
Ratings
1089
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 1.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
BrightburnRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Power RangersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.5