Series
Ratings
24
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5
- DEATH NOTERated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5