Movies
Ratings
113
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
FriendRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0