Series
Ratings
106
Solo LevelingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0