Movies
Ratings
367
Good NewsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.0- KimchiRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 1.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0