Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 1.0- Sunrise/SunsetRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0