Movies
Ratings
801
Suicide SquadRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
PreyRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 2.0
FallRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5