Movies
Ratings
288
Perfect DaysRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The BankerRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0