Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
How to Keep My LoveRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Truth About LoveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5