Series
Ratings
52
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0