Movies
Ratings
265
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
House of the DisappearedRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 0.5
The RevenantRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
LegendRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5