Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
StreamingRated ★ 1.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
RealRated ★ 0.5