Series
Ratings
115
TriggerRated ★ 2.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Chastity HighRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5