Titles you rated
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
LooperRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Project XRated ★ 4.0