Titles you rated
Yes ManRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.0
SawRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0