Movies
Ratings
20
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0