Titles you rated
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Merry Go RoundRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5